امکانات شگفت انگیز

با استفاده از این دستگاه قادر خواهید بود با هزینه ای بسیار ناچیز فارم ماینینگ خود را هوشمندسازی کرده و راندمان مجموعه خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

ریست از راه دور.

چالش:

اگر ماینرهای شما به هر دلیلی از دسترس خارج شدند و یا ارتباط اینترنت شما که شاهراه ارتباطی و همچنین درآمدزایی فارم ماینینگ شما می باشد قطع شد چه می کنید؟! با توجه به اینکه معمولاً به دلیل صدای زیاد فارم های ماینینگ و تامین برق آنها معمولاً فارم ها در سوله یا سازه های کوچک خارج از شهر راه اندازی می شوند تنها راه حل رفتن به محل فارم می باشد که این امر علاوه بر نیاز به صرف وقت و انرژی امکان دارد در بسیاری از موارد مانند مسافرت، شرایط جوی نامساعد یا بسیاری از عوامل دیگر امکان پذیر نباشد.

راه حل:

با توجه به نیاز کار ماینرها به صورت 24 ساعته جهت رسیدن به درآمد مناسب هر دقیقه اختلال در عملکرد مجموعه مساوی است با ضررهای سنگین. ما به شما استفاده از سیستم هوشمندسازی فارم های ماینینگ که توسط این شرکت دانش بنیاد طراحی و ساخته شده است را پیشنهاد می دهیم که با قیمتی بسیار پایین به شما امکانات بینظیری را جهت هوشمندسازی، مانیتورینگ و کنترل فارم ماینینگ تان ارائه می دهد که یکی از ویژگی های آن امکان ریست کردن، خاموش و روشن کردن مودم ها، ماینرها و هر نوع تجیهزات برقی موجود در فارم از هر نقطه ایران می باشد.

توضیحات بیشتر:

همانگونه که می دانید در بسیاری از موارد تنها راه حل راه اندازی مجدد مودم های اینترنت و یا ماینرها ریست سخت افزاری (قطع و وصل برق) آنها می باشد. یکی از ویژگی های مهم دستگاه فوق عدم نیاز به اینترنت جهت کنترل و مانیتورینگ و حتی امکان کنترل از طریق خطوط تلفن ثابت در شرایط اضطراری می باشد در ضمن دستگاه دارای یک اپلیکیشن اندرویدی بسیار پیشرفته با قابلیت های منحصر به فرد می باشد که به صورت کاملاً رایگان در اختیار خریداران دستگاه قرار می گیرد.

نرم افزار هوشمند سازی
هوشمند سازی اعلان حریق

اعلام حریق.

دستگاه فوق قابلیت تشخیص آتش سوزی و ارسال هشدار آتش سوزی به اپلیکیشن اندرویدی نصب شده در گوشی شما را دارد. با توجه به هزینه های بالای راه اندازی فارم های ماینینگ وجود چنین ویژگی و آگاه نمودن شما از خطر به وجود آمده در کوتاه ترین زمان ممکن در به حداقل رساندن هزینه ها تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

ویژگی ها :

 • فعال سازی سیستم اتفاع حریق

 • قطع برق

 • به صدا در آوردن آژیر

 • سیستم یادآور هوشمند

 • بررسی مولفه دود و دما

 • مشاهد هشدار از هر نقطه­ ی ایران

چگونه می توانید به ما اعتماد کنید

هوشمند سازی فارم های ماینینگ 9

مستقر در پارک علم و فناوری

هوشمند سازی فارم های ماینینگ 10

دارای تاییدیه دانش بنیان

هوشمند سازی فارم های ماینینگ 11

دارای نماد اعتماد الکترونیکی

دزدگیر هوشمند.

با توجه به هزینه های بالای راه اندازی فارم های ماینینگ و قرارگیری آنها در مناطق خارج از شهر همواره امکان سرقت از مجموعه وجود دارد از این رو سیستم امنیتی از تجهیزات مهم مورد نیاز در این کسب و کار می باشد. با استفاده از این دستگاه علاوه بر امکانات گسترده دیگر، می توان مجموعه را مجهز به یک سیستم امنیتی پیشرفته با قابلیت برنامه ریزی، شنود صدای محیط و بسیاری از امکانات دیگر نمود.

ویژگی ها :

 • سناریو پذیری

 • امکان سایلنت نمودن آژیر

 • یادآور هوشمند

 • پخش خودکار صدای محیط برای شما

 • فعال سازی خودکار سیستم روشنایی

در صورت عدم مشاهده هشدار اولیه توسط کاربر دستگاه جهت مطلع نمودن کاربر از خطر به وجود آمده هر 5دقیقه به شماره تلفن تعریف شده از کاربر زنگ خواهد زد.

هوشمند سازی دزدگیر
نم افزار هوشمند سازی

نظرات

مشتریان ما دربارمان چه می گویند ؟؟

صحرا عبدی 1

صحرا عبدی

سلام و خسته نباشید به همه عزیزان دست اندرکار

همونطور که مستحضرید من در زمینه راه اندازی فارمهای ماینر فعالیت دارم و تا الان از تمامی دستگاههایی که از شما خریدم رضایت کامل دارم. محصولاتتون بسیار باکیفیت و عالی و پایدار در عملکرد هستن. این همکاری باعث خوشحالیمه و از این طریق رضایت خودم رو اعلام میکنم.
آزمون الکترونیک خزر
2020-01-14T10:23:13+03:30
صحرا عبدی 2
سلام و خسته نباشید به همه عزیزان دست اندرکار همونطور که مستحضرید من در زمینه راه اندازی فارمهای ماینر فعالیت دارم و تا الان از تمامی دستگاههایی که از شما خریدم رضایت کامل دارم. محصولاتتون بسیار باکیفیت و عالی و پایدار در عملکرد هستن. این همکاری باعث خوشحالیمه و از این طریق رضایت خودم رو اعلام میکنم.
حسن علیزاده 3

حسن علیزاده

با سلام، مدل 7 خروجیتون رو در فارم جهت قطع و وصل کردن ماینرهام در زمان مورد نظرم استفاده میکنم. اینکه به اینترنت وابسته نیست خیلی خوبه، زمان قطعی اینترنت خیلی بهم کمک و جلوی ضررم رو گرفت. ممنون از پشتیبانی خوبتون
آزمون الکترونیک خزر
2020-01-12T16:22:30+03:30
حسن علیزاده 4
با سلام، مدل 7 خروجیتون رو در فارم جهت قطع و وصل کردن ماینرهام در زمان مورد نظرم استفاده میکنم. اینکه به اینترنت وابسته نیست خیلی خوبه، زمان قطعی اینترنت خیلی بهم کمک و جلوی ضررم رو گرفت. ممنون از پشتیبانی خوبتون
پورشعبان 5

پورشعبان

محصول بسیار کارامدیه که جهت کنترل ماینر و تهویه فارم ازش استفاده کردم. همینطور کار دزدگیر و آلارم آتش سوزی رو هم برام انجام میده. با تشکر
آزمون الکترونیک خزر
2020-01-20T19:30:57+03:30
پورشعبان 6
محصول بسیار کارامدیه که جهت کنترل ماینر و تهویه فارم ازش استفاده کردم. همینطور کار دزدگیر و آلارم آتش سوزی رو هم برام انجام میده. با تشکر
طاهرخانی 7

طاهرخانی

محصولتان بسیار توانمند بوده و پشتیبانی خوب شما باعث رضایت خاطر اینجانب شده است. در فارم خود از دستگاه جهت قطع و وصل ماینرها، اعلام قطع برق و آلارم امنیتی استفاده میکنم. از دیدن کالای باکیفیت ایرانی بسیار خرسندم. با سپاس فراوان
آزمون الکترونیک خزر
2020-01-20T19:41:56+03:30
طاهرخانی 8
محصولتان بسیار توانمند بوده و پشتیبانی خوب شما باعث رضایت خاطر اینجانب شده است. در فارم خود از دستگاه جهت قطع و وصل ماینرها، اعلام قطع برق و آلارم امنیتی استفاده میکنم. از دیدن کالای باکیفیت ایرانی بسیار خرسندم. با سپاس فراوان
0
0
آزمون الکترونیک خزر

همین الان با تخفیف ویژه خرید کنید

دستگاه فوق در دو مدل کلی 7 خروجی و 3 خروجی طراحی و تولید شده است که شما می توانید با توجه به نوع کاربری خود محصول مورد نظر را با قیمتی بسیار عالی و در تخفیف ویژه خریداری نمایید

تخفیف ویژه فقط به مدت یک هفته(این تخفیف تمدید نخواهد شد)

Price3N2
Price7N2

app mockup

سوالات متداول:

محصول فوق با دو مدل 3 و 7 خروجی ارائه شده، اما این بدین معنا نیست که  نهایتا 3 یا 7 ماینر را بتوانید روشن و خاموش یا ریست کنید! این معنا را دارد که 3 تا 7 فرمان جدا برای انجام این عملیات وجود دارد برای مثال شما میتوانید با اتصال یک کنتاکتور به یکی از خروجیها مثلا 10 ماینر را همزمان قطع، وصل یا ریست کنید! در نتیجه (با دارا بودن دستگاه 7 خروجی) 70 ماینر موجود در یک فارم را کنترل نمایید.

از آنجایی که نرم افزار اندرویدی ارائه شده امکان اضافه کردن دستگاههای گوناگون و کنترل از طریق یک نرم افزار را دارد، شما به آسانی میتوانید تعداد نامحدود فارم در نقاط مختلف را کنترل نمایید.

دستگاه برای کار کردن تنها نیاز به یک سیمکارت داشته و هیچ نیاز به اینترنت اضافی نیست، چرا که عملکرد دستگاه بر اساس SMS بوده تا بتواند در شرایط سخت و بی نیاز از اینترنت به فعالیت خود ادامه دهد.

در صورت قطع برق، این رویداد هر کجا که باشید توسط SMS گزارش داده شده و دستگاه به فعالیت خود ادامه میدهد تا تصمیمات لازم کنترلی را بر این اساس بگیرید. استفاده از این قابلیت اختیاری بود و منوط به اتصال باطری پشتیبان به دستگاه میباشد.

ناگفته نماند که با وجود این دستگاه هیچ نیازی به تهیه ی شارژر نیست، چرا که مدار شارژر اتوماتیک در تمامی دستگاهها تعبیه شده است.

تولید و فروش این محصول با تیراژ بالا از سال 1393 تاکنون باعث کاهش قیمت آن شده است و تمامی امکانات سیستم از قبیل تعداد 3 یا 7 خروجی، 3 ورودی، قابلیت کار به عنوان سیستم دزدگیر و اعلام حریق (بدون چشمی، دتکتور دود و آژیر)، سنسور دمای دیجیتال، میکروفن جهت شنود، مدار تشخیص قطع برق و شارژر داخلی (بجز خودِ باطری) و همچنین نرم افزار اندرویدی در قیمت محصول لحاظ شده است.

اگر با مطالعه ی صفحه ی جاری یا صفحات دیگر مرتبط و همچنین دفترچه ی راهنمای محصول باز هم ابهاماتی برایتان وجود داشت میتوانید با دفتر شرکت به شماره های ۳۲۱۱۹۰۹۱-۰۱۳ و ۳۲۱۱۴۶۴۷-۰۱۳تماس گرفته و سوالات خود را با کارشناسان بخش فروش و پشتیبانی فنی در میان بگذارید.

شما میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی شرکت آزمون الکترونیک خزر بطور مستقیم و یا با برقراری تماس با بخش فروش شرکت به شماره های ۳۲۱۱۹۰۹۱-۰۱۳ و ۳۲۱۱۴۶۴۷-۰۱۳ خرید خود را انجام دهید.

سفارشات بطور معمول به انتخاب مشتری به دو طریق پست پیشتاز و یا تیپاکس به مقصد ارسال میگردد. جهت ارسال بسته های مربوط به پست میبایست سفارشات تا ساعت 12:00 و بسته های تیپاکس تا ساعت 16:00 (ساعت 14:00 برای روزهای پنجشنبه) ثبت نهایی گردد تا در همان روز ارسال صورت گیرد.

بسته های پستی بطور معمول پس از 48 ساعت به تهران و 72 ساعت در سایر شهرستانها قابل دریافت میباشد. این زمان برای بسته های تیپاکس، 24 ساعت در تهران و 48 ساعت در سایر شهرستانها محاسبه میشود. (زمانبندی بطور تقریبی و در روزهای کاری بوده و با توجه به تعطیلات و شرایط خاص متغیر میباشد)

تمامی محصولات شرکت حداقل در دو نوبت (در مرحله ی تولید) و یک نوبت (قبل از ارسال) مورد آزمایش و تست قرار میگیرند. با توجه به گارانتی یکساله ی محصول (همراه با کارت گارانتی ممهور) در صورتی که دستگاه دچار عیب شود با هماهنگی مشتری با شرکت دستگاه عودت داده شده و تعمیر و یا تعویض میگردد.

شرایط گارانتی دستگاه همانند تمامی دستگاههای الکترونیکی شامل خرابی های عمدی و دستگاری خارج از دفترچه های راهنما، حمل و نقل، نوسان برق، ضربه، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش و حرارت زیاد، گرد و غبار شدید، رعد و برق و حوادث طبیعی نبوده و در صورت بروز خرابی ناشی از این اتفاقات و یا اتمام دوره ی گارانتی شامل هزینه میشود.

شرکت آزمون الکترونیک خزر به عنوان یک شرکت رسمی و ثبت شده در پارک علم و فناوری استان گیلان (زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور) مستقر میباشد. همچنین این شرکت به عنوان یک مجموعه ی دانش بنیان مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کشور و قابل جستجو و استعلام در سایت رسمی دانش بنیان است. نماد اعتماد الکترونیکی اخذ شده توسط شرکت نیز از دیگر مهرهای تایید شرکت می باشد.