قابلیت های سیستم هوشمندسازی اتاق های سرور

دستگاه فوق مجموعه ای از امکانات مورد نیاز جهت حفظ امنیت، مانیتورینگ و کنترل اتاق سرور را در قالب یک دستگاه سخت افزاری و یک اپلیکیشن اندرویدی با امکان کنترل و مانیتورینگ از هر نقطه ایران با قیمتی بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه دارا می باشد.

فروشگاه آنلاین
دریافت مشاوره رایگان

اپلیکیشن اندرویدی رایگان جهت برنامه ریزی، مانیتورینگ و کنترل سیستم از هر نقطه ایران

چگونه می توانید به ما اعتماد کنید

مستقر در پارک علم و فناوری

تاییدیه دانش بنیان

دارای تاییدیه دانش بنیان

دارای نماد اعتماد الکترونیکی

ویژگی های منحصر به فرد با قیمتی بسیار مناسب

تجهیزات مختلفی با هدف هوشمندسازی و مانیتورینگ اتاق های سرور توسط شرکت های داخلی و خارجی طراحی و ساخته شده است ولی امکانات غیر ضروری، پیچیدگی نصب و بهره برداری و از همه مهم تر قیمت بسیار بالای سیستم های فوق تاکنون یکی از موانع اصلی استفاده از سیستم های مذکور بوده. دستگاه فوق در عین سادگی عمده نیازهای کلیدی مورد نظر در اتاق های سرور را با قیمتی بسیار مناسب و نصب و راه اندازی آسان فراهم می نماید.

سوالات متداول:

بله اگر شما فردی فنی یا به عبارتی دست به آچار باشید می توانید با کمک دفترچه راهنمای نصب دستگاه که تمامی نقشه های سیم کشی به صورت ساده و روان همراه با توضیحات کامل ارائه شده است اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه نمایید در تمامی مراحل نصب و راه اندازی نیز کارشناسان فنی ما در کنار شما و پاسخگوی سولات شما خواهند بود.

بله شما به راحتی می توانید چندین دستگاه را با نام منحصر به فرد در اپلیکیشن اندرویدی تعریف و به راحتی از آنها استفاده نمایید، برای مثال چنانچه یک دستگاه برای منزل، یک دستگاه برای ویلا و دستگاهی دیگر برای محل کار خود تهیه نموده اید به راحتی می توانید تمام دستگاه ها در اپلیکیشن اندرویدی با نام مورد نظر ذخیره و هر بار با انتخاب دستگاه مورد نظر از آن استفاده نمایید

بله این امکان به شرط ایجاد دسترسی توسط شما به فرد مورد نظر مقدور می باشد. شما می توانید به تمامی افراد خانواده، دوستان و یا کسانی که نیاز می باشد بتوانند با دستگاه کار کنند دسترسی بدهید، سپس افراد مورد نظر نیز می توانند با نصب اپلیکیشن اندرویدی با دستگاه ارتباط برقرار نموده و آن را کنترل نمایند.

این سوال بسیاری از مشتریان ما می باشد، همراهان عزیز با پیشرفت تکنولوژی و تولید پردازنده های قدرتمند با قیمت پایین امکان تولید تجهیزات سخت افزاری با امکانات و ویژگی های منحصر به فرد با قیمت مناسب را مقدور می نماید، هر چند ما می توانستیم به دلیل ویژگی های بالای دستگاه آن را با سود بالا به فروش برسانیم ولی هدف ما کیفیت عالی، قیمت مناست و فروش بالا است تا بتوانیم قشر وسیع تری از مشتریان را تحت پوشش قرار داده و برند خود را در بین شما همراهان عزیز ماندگار نماییم.

خیر، اپلیکیشن اندرویدی با امکانان بسیار گسترده و طراحی زیبا به صورت 100% رایگان از طریق درگاه امن کافه بازار قابل دانلود و استفاده توسط شما همراهان عزیز می باشد.

یکی از امکانات بی نظیر دستگاه یادآور هوشمند آلارم می باشد که با الگوریتم های نرم افزاری دیده نشدن آلارم های هشدار همانند آتش سوزی، ورود غیر مجاز، عبور دما از بازه مجاز، قطع برق شهر و در کل هر نوع هشدار مهم توسط کاربر را تشخیص داده و هر 5 دقیقه با شماره موبایل کاربر تماس تلفنی برقرار می نماید، این تماس ها تا زمان مطلع شدن کاربر از هشدار ادامه خواهد داشت، این ویژگی امکان دیده نشدن هشدارهای حیاتی توسط کابر را به صفر می رساند.

شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی شرکت آزمون الکترونیک خزر به طور مستقیم و یا با برقراری تماس با بخش فروش شرکت به شماره های ۳۲۱۱۹۰۹۱-۰۱۳ و ۳۲۱۱۴۶۴۷-۰۱۳ خرید خود را انجام دهید.

سفارشات به طور معمول به انتخاب مشتری به دو طریق پست پیشتاز و یا تیپاکس به مقصد ارسال می گردد. جهت ارسال بسته های مربوط به پست می بایست سفارشات تا ساعت 12:00 و بسته های تیپاکس تا ساعت 16:00 (ساعت 14:00 برای روزهای پنجشنبه) ثبت نهایی گردد تا در همان روز ارسال صورت گیرد.

بسته های پستی به طور معمول پس از 48 ساعت به تهران و 72 ساعت در سایر شهرستان ها قابل دریافت می باشد. این زمان برای بسته های تیپاکس، 24 ساعت در تهران و 48 ساعت در سایر شهرستان ها محاسبه می شود. (زمانبندی به طور تقریبی و در روزهای کاری بوده و با توجه به تعطیلات و شرایط خاص متغییر می باشد)

خیر، کلیه قسمت های نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه توسط متخصصین این شرکت دانش بنیان با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز، قطعات مرغوب با توجه به نیاز کابران طراحی و ساخته شده است، حمایت شما پشتوانه ما برای تولید محصولات بیشتر با امکانات و ویژگی های منحصر به فرد بیشتر خواهد شد.

شرکت آزمون الکترونیک خزر به عنوان یک شرکت رسمی و ثبت شده در پارک علم و فناوری استان گیلان (زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور) مستقر می باشد. همچنین این شرکت به عنوان یک مجموعه ی دانش بنیان مورد تایید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری کشور و قابل جستجو و استعلام در سایت رسمی دانش بنیان است. نماد اعتماد الکترونیکی اخذ شده توسط شرکت نیز از دیگر مهرهای تایید شرکت می باشد.

برخی از مشتریان ما