هوشمندسازی دامداری ها

با رشد جمعیت نیازهای مصرفی در چند دهه آینده رشد چشمگیری خواهد داشت. با توجه به این مسئله، نیازهای غذایی نیز به همان نسبت افزایش می‌یابد. برآورد رشد مورد نیاز محصولات کشاورزی و دامی تا سال 2050 در حدود 70 درصد تخمین زده شده است. رشد صنعت دامداری و حرکت به سمت دامپروری مدرن، نیاز به استفاده از تکنولوژی‌ های نوین در جهت ارزیابی فعالیت و الگوهای رفتاری دام ها در مدیریت کارآمد و ارتقاء بازده اقتصادی مجموعه بیش از پیش احساس می‌شود.

دامداری های هوشمند

پس از گذشت دهه ها تمرکز بر تقاضای بالای غذا با افزایش عرضه، صنعت دام پروری در حال تغییر است. با کمک تکنولوژی پیشرفت های زیادی در زمینه افزایش تولید و بهره‌وری مواد غذایی حاصل شده، در حالی که صنعت تلاش می کند تا به نیاز بازارهای خاص با توجه به سیاست های ملی گرایانه پاسخ دهد، دامداران باید به چالش هایی مانند دسترسی محدود به زمین، هزینه های مدیریتی سنگین و کمبود نیروی انسانی متخصص غلبه کنند.

دامداری هوشمند 2

هوشندسازی دامداری برای تسریع در انجام کارها و حذف خطاهای انسانی و افزایش بهره‌وری بسیار ضروری است. در یک دامداری هوشمند کنترل دما، رطوبت، مکان یابی و جلوگیری از خطرات احتمالی مانند آتش سوزی و سرقت و … باید همگی طبق نظمی خاص و در جهت سریع تر انجام شدن کارها صورت گیرد ولی به دلیل هزینه های زیادی که در این راستا جهت خرید لوازم هوشمندسازی مورد نیاز است بیشتر دامداری ها به همان روش های سنتی با نیروی انسانی در حال فعالیت هستند.

smart-app

شرکت آزمون الکترونیک خزر در راستای کاهش این هزینه ها با تولید دستگاه های هوشمندسازی با کمترین هزینه و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های ارتباطی بر پایه اینترنت اشیاء در حال قدم برداشتن جهت هوشمندسازی صنعتی می باشد. تولید دستگاه های مدیریتی هوشمند جهت کنترل آنلاین از طریق نرم افزار اندرویدی و سنسورهای امنیتی در قالب یک دستگاه با مدیریت بسیار ساده، فقط با کلیک بر روی چند دکمه با کمترین هزینه از دستاوردهای این شرکت می باشد.

این پست چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی یک ستاره کلیک کنید!

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

تاکنون رأی نداشته است! اولین کسی باشید که این پست را ارزیابی می کنید